Kam? Krakovski gozd.

Kdaj? V soboto, 6. 4. 2024, ob 9.00.

Kje se dobimo? Dobimo se pri Leničevem domu v Kostanjevici na Krki.

Kaj potrebujemo? 

  • Športno opremo in obutev, primerno za zdajšnji čas.
  • Po želji dežne škornje (pot, kjer bomo hodili je primerna za pohodno obutev, če pa bi kdo rad vmes šel malo s poti, pa bodo bolj primerni dežni škornji).
  • Malico in pijačo.
  • Planinske dnevnike – izkaznice.
  • Obilo dobre volje.

Opis poti: Zberemo se pri Leničevem domu v Kostanjevici na Krki (Sajevce 8, 8311 Kostanjevica na Krki). Od tam je ravna pot do pragozda v eno smer in malo zavita pot mimo potoka, travnikov. Naš vodič na poti bo g. Dušan Klenovšek, profesor biologije in kemije ter naravovarstveni aktivist. Po njegovih besedah je pot, kjer bomo hodili, primerna za pohodno obutev, v kolikor pa bi kdo rad vmes šel malo s poti, pa bodo primernejši dežni škornji. Do avtomobilov se bomo vrnili do 12. ure.

Se vidimo!

Lep cicipozdrav!