Kam? Grad Sevnica.

Kdaj? V sredo, 8. 5. 2024, ob 16.15.

Kje se dobimo? Na železniški postaji Krško oz. Sevnica

Kaj potrebujemo?

• Športno opremo in obutev, primerno za zdajšnji čas.
  • Malico in pijačo.
  • Planinske dnevnike – izkaznice.
  • Denar 3,5€/ otroka za plačilo grajskih iger.
  • Obilo dobre volje.

Opis poti: Zadnji pohod bo prava uživancija saj se bomo do začetka naše poti odpeljali z vlakom. Odhod vlaka je ob 16.23 zato, prosimo, pridite na postajo pravočasno. Z vlakom se bomo odpeljali do Sevnice, kjer nas bo na tamkajšnji postaji že čakala naša Mojca. Skupaj z njo se bomo, po stranskih poteh, podali do gradu Sevnica. Pot je razmeroma lahka ter dostopna z vozički, zato mlajši bratci in sestrice dobrodošli, da se nam pridružite. Kdor bi se v Sevnico raje odpeljal z avtomobilom, je pri železniški postaji parkirišče, dobimo se na postaji. Na gradu Sevnica nas čakajo grajske igre, prispevek zanje je 3,50€/otroka, ter zaključek našega letošnjega druženja. Predviden odhod iz Sevnice je ob 19.23.

Prijave zbiramo na naš mail ciciplaninci.vrteckrsko@gmail.com, do ponedeljka 6.5.2024.

Na pohod se lahko prijavite tudi tisti, ki v planinski krožek niste vpisani.

Se vidimo!

Lep cicipozdrav!