Zaključek šolskega leta

Srečali smo se še zadnjič vsi skupaj v tem šolskem letu, saj so se nekateri že izpisali ali pa odšli na zaslužene počitnice.

Naš namen je bil, da se poslovimo od otrok, ki odhajajo v OŠ in se skupaj poveselimo z njimi. Otroci so z veseljem zapeli in zrecitirali kar so se naučili, da smo bili vsi ponosni nanje.

Dano okolje je otrokom nudilo uživanje v naravi, spoznavanje živali, kmetijskih strojev, gredic…

Na koncu so se pa še ohladili v potočku in odšli prijetno utrujeni domov.

Za lepo popoldne se še enkrat zahvaljujemo predstavniku staršev, ki se je zelo trudil v sami organizaciji dogodka in staršem varovanca, ki so nam odstopili svojo lepo urejeno lokacijo.

Vsem staršem in otrokom želiva lepe počitnice s svojimi otroki, veliko lepih trenutkov, toplih objemov in nemotenega spanja!

Irena in Jožica