1. 11. 2020 – C3 -Tetka jesen

Tetka jesen je prinesla dež. Z otroki smo ga opazovali na različne načine. Na koncu so otroci uživali v slikanju dežja in sicer v tehniki mokro-mokro.

Otroci postajajo v hoji ob vrvi vedno boljši, zato smo uspeli priti ne samo do ribnika, ampak tudi do gozda. Ker je letošnja tema med drugim voda, smo opazovali ribnik, tudi potok, ki pa ga nismo uspeli fotografirati. Občudovali smo tudi gozd, drevesa in se pogovarjali o živalih.

V vrtcu smo naredili plakat gozdnih živali. Pogovarjali smo se tudi kaj jedo te živali. Ugotovili smo, da ima medved rad hruške. Tudi mi skrbimo za zdravje, zato vsak dan uživamo različno jesensko sadje. Otroci so oblikovali hruške iz plastelina in narisali hruško z voščenko.

Praznovali smo tudi dva rojstna dneva. Otroci so uživali ob ogledu lutkovne igrice POD MEDVEDOVIM DEŽNIKOM.

Bojana in Irena