Praznovanje rojstnega dne s prijatelji

Praznovanje rojstnega dne otroka je v vrtcu res poseben dan, ki se ga vsi veselimo, najbolj pa seveda slavljenec.                                                                                                                                          

Skupaj zapojemo pesem »Vse najboljše« v slovenskem in angleškem jeziku in zarajamo ob pesmi »Danes smo vsi hi hi hi, danes naš-a____ rojstni dan slavi« . Nato preberemo zgodbico na temo rojstnega dne, ki jo izbere slavljenec izmed danih možnosti in sicer ali »Torta za medvedka« ali »Zajček Uh« ali »Hrčkova hruška« ali »Pod medvedovim dežnikom«. Seveda slavljenec dobi tudi darilce in voščilnico. Skupaj se tudi fotografiramo, nato pa posladkamo na praznično okrašeni mizi s sladkimi in zdravimi torticami, ki jih pripravi naša Andreja.

1. PRAZNOVANJE

2. PRAZNOVANJE

3. PRAZNOVANJE

4. PRAZNOVANJE

5. PRAZNOVANJE

6. PRAZNOVANJE

7. PRAZNOVANJE

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost