11.7.2022 – Gradbena dela in zapora ceste pri enoti Ciciban

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se bodo pospešila gradbena dela na odcepu Strme poti proti vrtcu, kar pomeni, da bo že od jutri, torek: 12.7. moten dostop do vrtca.

V sredo: 13.7.2022 pa bo zaradi asfaltiranja Ceste 4. julija in Strme poti popolna zapora ceste. Zasilni dostop do vrtca bo po Lapajnetovi ulici. Ker bo promet sproščen v obe smeri, ulica pa  je zelo ozka, pričakujemo veliko gnečo.

Od četrtka bo spodnja cesta ponovno odprta, bodo pa dela potekala na odcepu za vrtec, kjer bo zožena cesta.

Prosimo vas, da vsaj v sredo avtomobile parkirate na šolskem parkirišču in otroke peš pospremite do vrtca. V kolikor je pa možno, pa je zaželeno, da to storite tudi druge dni v tem tednu.

Nato pa upamo, da bo dostop sproščen.

Hvala za razumevanje,

Krško: 11.7.2022                                                                             Uprava Vrtca