DELO VRTCA MED NOVOLETNIMI PRAZNIKI

Spoštovani starši

Vrtec bo med novoletnimi prazniki še naprej izvajal le nujno varstvo.

Organizacija dela bo sledeča:

• Od ponedeljka do srede (28. do 30. december) pričakujemo v nujnem varstvu zelo malo otrok. Vse enote, kjer bo prisotnih manj kot 5 otrok, bodo preseljene v centralno enoto Ciciban.
  • Zadnji dan v letu (31. december) bo, ne glede na število otrok, odprta le enota Ciciban. Takšno prakso smo imeli tudi sicer nekaj zadnjih let.

Prosimo starše, da obvestite svojo vzgojiteljico glede nujnega varstva.

Organizacija dela po praznikih (4. do 8. januar 2021)

Ministrica za šolstvo Simona Kustec je napovedala morebitno odprtje vrtcev takoj po novoletnih praznikih (v šole naj bi se vrnili tudi učenci prve triade), če bo to dovoljevala epidemiološka situacija. Predvidevamo, da bomo dobili informacijo tik pred odprtjem.

Dokler ne bo zanesljive informacije o odprtju, bo vrtec tudi  od 4. januarja dalje izvajal le nujno varstvo.

V primeru, če se bodo vrtci po 4. januarju odprli, ne bo več omejitev pri sprejemu otrok.

O tem vas bomo obveščali na spletni strani vrtca.

Uprava Vrtca Krško